Genel Müdür Mesajı

DataFile

Merhaba;

Datafile Ltd Şti olarak öncelikle kendi memleketimize sonra tüm ülke ve diğer gelişmekte olan ülkelere yazılım ve iş güvenliği alanlarında hizmet sağlamayı hedefledik.

Yazılım alanında yerel de öncelikle resmi kurumlarımıza yeni Ar-ge çalışmalarının kazandırılması global ölçekte ise gelişmekte olan ülkelere ülkemizde başarılı olan Ar-Ge yazılımlarının uygulanmasını ve teknoloji satışını hedeflemektedir.

İş Güvenliği alanında ise; Ülkemizde en fazla iş kazalarının İnşaat sektörün de ( %23 ) olması nedeniyle bu alandaki işçi ölümleri ve yaralanmalarını engellemek amacıyla “file sistemli güvenlik “ tedbirini ilk defa memleketimizde uygulayan firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Datafile olarak; işverenlerimizi ve bina sahiplerimizi inşaat sektöründeki kazalar ile bina boşluklarına düşmek suretiyle oluşabilecek yaralanmalardan korumayı amaçladık. Ayrıca geleceğin teminatı olan öğrencilerimizin okullarda merdiven ve asansör boşlukları gibi boş alanlara düşmek suretiyle zarar görmelerini önleyebilmek amacıyla tedbirler aldık.

Asli hedefimiz can güvenliğini sağlamak olmakla birlikte aynı zamanda kurum, bina/site yöneticilerimizin ve okul idarecilerimizin güvenlik yasasına uygun olarak tedbir alıp başlarının yasal olarak derde girmesini de önlemektir.

File ile hayata bağlanın …

 


Hakkımızda

DATAFİLE SOFTWARE SOLUTİONS LTD. ŞTİ. bölgedeki ilk çok yönlü ve kapsamlı yazılım firmasıdır. Firmamız genel olarak Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri(HBYS), Belediye Bilgi Yönetim Sist

İnsan Kaynakları

Bize Ulaşın

  E-Mail: info@datafile.com.tr

  0366 215 65 66

  0366 215 65 67

   Kuzeykent Mahallesi Karayılan Sokak No: 1/A/20 KUZEYKENT/KASTAMONU