İnşaat Güvenlik Ağı File

DataFile

File sistemli Güvenlik, İnşaatların ve  halihazırda mevcut binaların,   iç ve  dış cephelerinde emniyet ve güvenliğinizi maximum seviyede sağlayan, düşmeleri ve buna bağlı olarak yaralanmaları önleyen,  kurulumu ve montajı kolay, en ekonomik koruma sistemidir. Bizde Datafile olarak, Kastamonuda ve bölgede  bir ilk olan File Sistemli Güvenlik uygulamasını başlatmış bulunmaktayız. Bu uygulamayı başlatmaktaki amacımız işverenlerimizi ve bina sahiplerimizi inşaat sektöründeki kazalar ile bina boşluklarına düşmek suretiyle oluşacak yaralanmalardan korumaktır. Hedefimiz sadece kişinin can güvenliğini sağlamak değil, aynı zamanda yönetici ve işverenlerimizin de geleceğini korumaktır.

KAZANIN TELAFİSİ OLMAZ. KAZA SİZİN VE ÇALIŞANLARINIZIN GELECEĞİNİ ALMADAN SİZ TEDBİRİNİZİ ALIN.

Güvenlik filelerimiz özel kapama sistemle el örmesi şeklinde oluşmakta, 6mm polyamid, yanmaz ve bin beş yüz kilograma kadar ağırlık taşıyabilen İsveç dağcı ipi özelliklerine sahiptir.


Hakkımızda

DATAFİLE SOFTWARE SOLUTİONS LTD. ŞTİ. bölgedeki ilk çok yönlü ve kapsamlı yazılım firmasıdır. Firmamız genel olarak Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri(HBYS), Belediye Bilgi Yönetim Sist

İnsan Kaynakları

Bize Ulaşın

  E-Mail: info@datafile.com.tr

  0366 215 65 66

  0366 215 65 67

   Kuzeykent Mahallesi Karayılan Sokak No: 1/A/20 KUZEYKENT/KASTAMONU