Hakkımızda

DataFile

DATAFİLE SOFTWARE SOLUTİONS LTD. ŞTİ. bölgedeki ilk çok yönlü ve kapsamlı yazılım firmasıdır. Firmamız genel olarak Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri(HBYS), Belediye Bilgi Yönetim Sistemleri(BBYS), Elektronik Belge Yönetim Sistemleri(EBYS), Personel Bilgi Yönetim Sistemleri(PBYS), Dijital Arşiv Sistemleri(DAS) ve İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemleri alanlarında faaliyet göstermekte olup, İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği konusunda Kastamonu başta olmak üzere bölgedeki yerleşik sektörlere hizmet vermektedir.

Bu alanların yanı sıra; web tasarım, çocuk oyun parkları, kamera ve güvenlik sistemleri, e-ticaret, mobil uygulama alanlarında da faaliyet göstermektedir. ​

MİSYONUMUZ

​Yazılım, donanım geliştirme ve sistem entegrasyonu konusunda üstün ve yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan, iş sağlı ve güvenliğinide birleştirerek kaliteli ve güvenilir çözümler sunan bir firma olmak.

 

VİZYONUMUZ

​Hem ulusal hemde uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan, özgün çözümleri ile teknolojiye ve sektöre yön veren, alanında lider ve öncü bir şirket olmaktır.

 

 

 


Hakkımızda

DATAFİLE SOFTWARE SOLUTİONS LTD. ŞTİ. bölgedeki ilk çok yönlü ve kapsamlı yazılım firmasıdır. Firmamız genel olarak Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri(HBYS), Belediye Bilgi Yönetim Sist

İnsan Kaynakları

Bize Ulaşın

  E-Mail: info@datafile.com.tr

  0366 215 65 66

  0366 215 65 67

   Kuzeykent Mahallesi Karayılan Sokak No: 1/A/20 KUZEYKENT/KASTAMONU