• PROFESYONEL

    MONTAJ


  • HALI SAHA

    UYGULAMALARI


  • İNŞAAT FİLE

    UYGULAMALARIFile sistemli Güvenlik, İnşaatların ve halihazırda mevcut binaların, iç ve dış cephelerinde emniyet ve güvenliğinizi maximum seviyede sağlayan, düşmeleri ve buna bağlı olarak yaralanmaları önleyen, kurulumu ve montajı kolay, en ekonomik koruma sistemidir. Bizde Datafile olarak, Kastamonuda ve bölgede bir ilk olan File Sistemli Güvenlik uygulamasını başlatmış bulunmaktayız. Bu uygulamayı başlatmaktaki amacımız işverenlerimizi ve bina sahiplerimizi inşaat sektöründeki kazalar ile bina boşluklarına düşmek suretiyle oluşacak yaralanmalardan korumaktır. Hedefimiz sadece kişinin can güvenliğini sağlamak değil, aynı zamanda yönetici ve işverenlerimizin de geleceğini korumaktır.

KAZANIN TELAFİSİ OLMAZ. KAZA SİZİN VE ÇALIŞANLARINIZIN GELECEĞİNİ ALMADAN SİZ TEDBİRİNİZİ ALIN.
DataFile

Dış Cephe Uygulamaları


Türkiye’ de ölümlü iş kazalarının en çok yaşandığı sektör olan inşaat alanında, ölümlü kazaların yaklaşık %85′ i yüksekten düşme şeklinde gerçekleşmektedir. Yüksekten düşme şeklinde meydana gelen ölümlü iş kazalarınında yaklaşık %66′ sı da malesef dış cepheden düşme şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Galeri Boşluğu Uygulamaları


Dış cephe uygulamalarında bahsetmiş olduğumuz gibi ölümlü iş kazalarının en çok yaşandığı inşaat sektöründe en çok ölümlü iş kazası yüksekten düşme olarak gerçekleşmekte ve %66′ lık dış cephede gerçekleşen kazalarda geriye kalan %33′ lük kısım da yine malesef ölümlü kaza olarak Asansör Boşluğu, Galeri Boşluğu, Merdiven Boşluğu, Şaft Boşluğu gibi iç cephe boşluklarında düşme olarak meydana gelmektedir.

DataFile

DataFile

İskele Uygulamaları


Yapı İşleri Yönetmeliğinden alınmış istekler kısmında belirtilen şartlarada uyum göstermek amacıyla iskelelerin dış kısmında yüksekten düşmeyi engelleyici toplu önlem olarak güvenlik filesi çekilmesi ve aşağıya cisim düşmesini engelleyici toplu önlem olarak iskele filesi uygulamalarını, profesyonel ekibimizle kusursuz olarak yapmaktayız.

Merdiven Boşluğu Uygulamaları


Profesyonel çalışma ekibimiz her türlü iç cephe boşluklarında uygun çözümlemeyi üretmektedir. Uygulama aşamasında iş güvenliği uzmanı refakatinde iş güvenliği kurallarına mutlak uyum prensibiyle çalışmaktadır.

DataFile

   Yatay Yaşam Hattı

Yatay yaşam hatları kurulumunu bu konuda deneyim sahibi iş güvenliği uzmanı ekip şefimizin öncelikle keşif ziyaretinde; uygulanabilirlik, mevzuata uygunluk, maliyet gözetimi konularında işverenimizle mütaala ettikten sonra en uygun olana birlikte karar verilir.

   Dikey Yaşam Hattı

Dikey yaşam hattı işlerinde, kalifiye personellerimizin iş güvenliği uzmanlarımız eşliğinde pratik çözümler üretmekteyiz.

   Asansör Boşluğu Uygulamaları

İç ve dış cephelerde yüksekten düşmeyi önlemeye yönelik aldığımız önlemler aynı zamanda yüksekten malzeme düşmesinden kaynaklı kazaları da engellemektedir.


   Gölgeleme Filesi Uygulamaları

   Halı Saha Uygulamaları

   Kuşkonmaz Filesi

Hakkımızda

DATAFİLE SOFTWARE SOLUTİONS LTD. ŞTİ. bölgedeki ilk çok yönlü ve kapsamlı yazılım firmasıdır. Firmamız genel olarak Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri(HBYS), Belediye Bilgi Yönetim Sist

İnsan Kaynakları

Bize Ulaşın

  E-Mail: info@datafile.com.tr

  0366 215 65 66

  0366 215 65 67

   Kuzeykent Mahallesi Karayılan Sokak No: 1/A/20 KUZEYKENT/KASTAMONU